Başkan Soylu, Diyet ve Spor Merkezinin Açılışını Gerçekleştirdi

.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, 15 Temmuz mahallesinde faaliyete geçen Diyet ve Spor merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Ceylanpınar 15 Temmuz mahallesinde ilk diyet merkezi olma özelliğini taşıyan açılışta konuşan Başkan Soylu, sağlıklı yaşamın önemine değinerek işyeri sahibi ve diyetisyen Derya Güntekin’e ve yakınlarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ”15 Temmuz mahallemizde ilk kez bir diyet merkezi açılıyor. Vatandaşlarımıza sağlık alanında hizmet verecek olan bu işyerimizin Ceylanpınar’ımıza’ hayırlı olmasını diliyor ve Allah’tan hayırlı ve bol kazançlar nasip etmesini temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

15 Temmuz mahallesinde dualarla gerçekleştirilen açılış törenine Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yanı sıra Ak Parti ilçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin, Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Bilgin, Ziraat odası Başkanı Sinan Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeydan Kurt, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Meral Beşkat ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Diyetisyen Derya Güntekin tarafından Ceylanpınar’da hizmet verecek olan diyet merkezinde vücut analizi, bireysel beslenme danışmanlığı, sağlıklı zayıflama, beslenme ve spor vb. konularda vatandaşlara hizmet sunacak dedi.