Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Kılıç, Haliliye?ye Atandı

Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ahmet Kılıç, Şanlıurfa merkez ilçelerinden Haliliye`ye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Ceylanpınar’da yürütülen projelerin sekteye uğramaması alsancak escortiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün aldığı karar ile görevlendirme şeklinde Haliliye ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandığını belirten Ahmet Kılıç “Şanlıurfa Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum. Derin tarihi ve kültürü, bereketli toprakları ile Anadolu’nun kadim şehirlerinden biri olan Şanlıurfa Haliliye ilçesine hizmet edecek olmanın heyecanını, mutluluğunu ve kıvancını yaşıyor; bizleri bu vazifeye layık gören başta Sayın Bakanımıza, Sayın Valimize ve İl Müdürümüz Sayın Şerafettin Turan beye şükranlarımı arz ediyorum” dedi.
 

Kılıç “Bizlerden önce bu kente ve bu kentin aziz insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bakanlığımızın çeşitli kademelerinde yürüttüğüm görevlerden edindiğim bilgi, beceri, deneyim ve tecrübenin ışığında, Haliliye ilçesine eğitim çıtasını daha yukarılara çıkarmak için Şanlıurfa eğitim camiasının tüm paydaşları ile birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağımızı öncelikle ifade etmek istiyorum” diye konuştu.
 

Ahmet Kılıç ”Çalışma arkadaşlarımızla ve en önemlisi öğretmenlerimizle birlikte, çocuklarımıza en güzel eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız. Ülkemizin önüne koyduğu vizyon projeleri istikametinde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdüreceğiz. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini hayata geçirecek yarının büyüklerini bugünden akademik, sosyal, manevi ve ahlaki gelişim alanlarında dört başı mamur bir biçimde yetiştireceğiz. Bakanlığımızın belirlediği politikalar çerçevesinde ilimizde eğitimin niteliği ve içeriğini yüceltecek bu çalışmaları gerçekleştirirken en başta velilerimizin, üniversitelerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın, eğitim camiasının değerli mensuplarının bizlere gereken desteği sağlayacağına ve taşın altına elini koyacağına yürekten inanıyorum. Bugünden itibaren Haliliye’de eğitime dair sözü, fikri, projesi olan herkese gönlümüzün de makamımızın da kapısı açıktır. Yolumuz ilim yoludur, dilimiz sevgi dilidir. Gayemiz istiklali ve istikbali uğruna gözünü budaktan esirgemeyen aziz milletimize layıkıyla hizmet etmektir. Bu kutlu yolculukta Rabbim yar ve yardımcımız olsun;  Rabbim Şanlıurfa’mıza hayırlı hizmetler yapmayı bizlere nasip eylesin” ifadelerini kullandı.