CEYLANPINAR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE AHMET KILIÇ ATANDI

.

 

Şanlıurfa/Haliliye Milli Eğitim müdürü Ahmet Kılıç ilçede görev yapan idarecilere gönderdiği mesajla Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığını duyurdu.

Ceylanpınar eski Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç yeniden Ceylanpınar’a atandığını duyurdu.

2019 yılında Haliliye Milli Eğitim müdürlüğüne atanan Ahmet Kılıç yerine Mahmut Demirbilek ve ardından Zeydan Kurt Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmüşlerdi. Ahmet Kılıç’ın gelişiyle Zeydan Kurt’un Suruç’a Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandığı öğrenildi.

Ahmet Kılıç’ın Haliliye Milli Eğitim Personeline mesajı şu şekilde:

“Saygıdeğer Haliliyeliler, değerli şube müdürü arkadaşlarım, kurumda birlikte çalıştığım fedakâr mesai arkadaşlarım, özveriyle çalışan kıymetli okul müdürlerim, müdür yardımcılarım, okullarımızın değerli çalışanları ve öğrencilerimizi yetiştirmek için fedakarca çalışmalar yapan saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım…

2019 yılından beri Bakanlığımızın takdirleriyle bize tevdi edilen Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Şanlıurfa Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tayinimin çıkması nedeniyle Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Görevimden ayrılıyorum.

Görev yaptığım bu süre içerisinde Haliliye’deki öğrencilerimizi eğitimde sorumluluğu olan ve eğitime sorumluluk duyan paydaşlarımızla birlikte Milli Eğitim Bakanlığımızın ürettiği müfredatlar ve mevzuatlar çerçevesinde iş birliği, el birliği, gönül birliği içerisinde ihtiyaç duyulan her türlü konuyu da istişare ederek, ortak akılla yetiştirme yönünde birlikte çok güzel çalışmalar yaptık.

Yarınlarımızın büyük ve güçlü Türkiye’sinde bilgisiyle, çalışma aşkı ve heyecanıyla milletimize ve güzel ülkemize hizmet noktalarında önemli görevler alacak, ülkemizin bulunduğumuz coğrafyada ve dünyada lider ülke olması ideali ve azmi ile çalışan, okuyan, araştıran, sorgulayan, üretken, paylaşan, yardımlaşan, her daim mağdurun ve mazlumun yanında yer alan bir sorumluluk duygusu ile bin yıldır yaşadığımız bu coğrafyanın kimliğine, tarihine, kültürüne inanç ve değerleri bağlı ve barışık bir kişilik inşası kazanmış nesiller yetiştirmenin heyecanıyla şevkle ve bir ibadet aşkıyla birlikte güzel çalışmalar yaptık.

Bundan sonra da aynı azim ve heyecanla çalışacağınıza, Şanlıurfa’mızın her geçen gün gelişen ve büyüyen şirin ve güzel ilçesi Haliliye’nin eğitim standartlarını daha da ileriye götüreceğinize, Haliliye’nin eğitimde de marka bir şehir olması yönündeki gayretlerinizin artarak devam edeceğine yürekten inanıyor ve başarılar diliyorum.

Haliliye’nin eğitimini bu süre içerisinde bize emanet eden ve bize hizmet etme imkânı sağlayan Sayın Bakanıma müteşekkirim. Sayın bakan yardımcılarımıza, genel müdürlerimize, daire başkanlarımıza Haliliye’nin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması noktasında verdikleri çok güçlü destek ve yardımlar için Haliliyeliler adına gönülden ve yürekten teşekkürlerimizi arz ediyorum.

Sayın Valimiz Abdullah Erin Bey’e Haliliye’in eğitim kalitesinin yükseltilmesi, okul öncesi ve mezunları üniversiteye hazırlama Projesini bizzat yönetmesi ve takip etmesi, okuma kültürü kazandırma konusunda bizzat örneklik teşkil etmesi ve bizleri motive ederek sinerji oluşturması tüm Türkiye’ye örneklik teşkil edebilecek oldukça saygıdeğer çalışmalardı.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürüm Sayın İsmail YAPICIER hocamızın Haliliye’nin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerimizin desteklenmesi ve MTSK sınavlarında Türkiye’nin ilk beş ilin içine yer alması noktasında gösterdiği yakın işbirliği ve istişare çalışması çok anlamlı ve güzeldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Sayın Kaymakamımız Metin ESİN Bey’in eğitime verdiği öncelik ve destekler, eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için gösterdiği çalışmalar Haliliye’nin eğitim kalitesinin yükseltilmesine önem ve öncelik vermesi oldukça saygıdeğer çalışmalardı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bütün kurum müdürlerimize, sivil toplum örgütlerine, yaptıkları destekler için teşekkür ediyorum Şanlıurfa’daki çok değerli basın mensuplarımızın eğitime yaptıkları basın katkısı ve desteği çok güzeldi. Ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İstemeyerek, farkında olarak ya da olmayarak kırdığım arkadaşlarım olduysa onlardan özür diliyor, haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Bütün çalışma arkadaşlarıma ve çok kıymetli Şanlıurfalı vatandaşlarıma saygılarımı, sevgilerimi iletiyorum.”