Ceylanpınar`a Milli Transfer

Ceylanpınar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Engelli Basketbol takımı, yeni sezona sayılı günler kala milli oyuncu Yasin Taşdemir`i renklerine bağladı.

 

Ceylanpınar Belediyesi Engelli Basketbol takımı sezon önce Genç Milli Takımın tecrübeli sporcusu Yasin Taşdemir’i de renklerine bağlamayarak kadrosunu güçlendirdi. Daha önce iki İranlı milli oyuncuyu renklerine bağlayan engelsiz ceylanlar Süper Ligde iyi bir noktaya çıkmayı hedefliyor.

 

Ceylanpınar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adnan Yıldız, yaptığı açıklamada Yasin Taşdemir'in transferi ile takımın daha güçlü bir hale geldiğimi söyledi. Kıt imkanlarla lige hazırlandıklarını ifade eden Yıldız, "Ligin başlamasıyla transfer ettiğimiz Yasin Taşdemir kardeşimize, renklerimizi tercih ettiği için şahsım ve kulübümüz adına ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.

 

Birçok maddi sıkıntıya rağmen her zaman kulübün yanında olan Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak'a da teşekkür eden Yıldız, "Transferler konusunda kulüp yönetimine ve teknik heyetimize güveniyorum. İnanıyorum ki kulübümüz ilçemizi ve bölgemizi Belediye Başkanımızın destekleriyle süper lig de en iyi şekilde temsil edecektir." diye konuştu.

 

Ligin ilk haftasında deplasmanda sahaya çıkacak olan Ceylanpınar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü Ankara'da başkent temsilcisi Güçlü Eller Spor Kulübü ile karşılaşacak.