Türkiye Finans-KOSGEB İşbirliğiyle Ceylanpınar?a ?Kar Payı? Desteği

Türkiye?nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Şanlıurfa?nın Ceylanpınar ve Akçakale, Manisa?nın Soma ve Kırkağaç ilçelerinde ekonomiyi canlandırmak üzere harekete geçti. Türkiye Finans ve KOSGEB bu bölgelere yönelik ?İşletme Sermayesi Kar Payı Desteği

Esnaf, işletme sahibi veya KOBİ müşterilerine yönelik geliştirdiği çözümlerle sektöre yön veren Türkiye Finans, Manisa’nın Soma ve Kırkağaç ile Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde ekonomik hayatı canlandırmak amacıyla KOSGEB ile işbirliğine gitti.

Türkiye Finans, 16 Temmuz 2014 tarihinde imzalanan “İşletme Sermayesi Kar Payı Desteği Protokolü” ile ticari işletmelere ve esnafa mal ve hizmet alım desteği sağlayarak ekonomiyi canlandıracak. Türkiye Finans Girişimci Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Menduh Kara ve KOSGEB Finansman Daire Başkanı İhsan Özenli tarafından imzalanan protokol kapsamında Manisa ve Şanlıurfa’nın toplam 4 ilçesinde ticari hayatın canlandırılması hedefleniyor.

Türkiye Finans Girişimci Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Menduh Kara protokolle ilgili “Türkiye Finans olarak tüm Anadolu’da işletme sahibi, esnaf ve KOBİ müşterilerini desteklemek amacıyla Sanayi ve Ticaret Odaları ve KOSGEB gibi kurumlarla işbirliğine gidiyor ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çeşitli protokoller imzalıyoruz.

Manisa’nın Soma ve Kırkağaç ilçeleri ve Şanlıurfa iline bağlı Ceylanpınar  ve Akçakale ilçelerinin de ekonomik faaliyetlerinin geliştirilmesi hedefinden yola çıkarak KOSGEB ile görüşmelerimizi tamamladık ve 16 Temmuz 2014 tarihinde ortak bir protokole imza attık. Bu çerçevede “İşletme Sermayesi Kar Payı Desteği” protokolü ile esnafımıza bir işletmenin ekonomik döngüsünü devam ettirmek için ihtiyaç duyduğu mal ve hizmet alımlarına yönelik destekler sağlayacağız. Türkiye Finans olarak her ölçekteki girişimcilerin gelişmesi ve reel ekonomiye katkı sağlayan birer işletme olması yönünde desteklerimizi sürdürürken, hayatını devam ettirmek için can suyuna ihtiyaç duyan KOBİ’lerin her zaman yanında olmaya devam edecegiz” dedi.