Vali Erin'den Ceylanpınar İŞKUR Kurasına torpil iddiasına Özel Önlem.!

bu günsaat 14:00 de gerçekleşecek olan işkur kurasına vail erin bizaat hazır bulunacağı idda ediliyor.

Vali Erin'den Ceylanpınar İŞKUR Kurasına Özel Önlem.! halıkın valisi hakın valisi ERİN torpile papuç bırakmaz cekilecek kurllarda  halıkn yanın'da olacak.ve bizzat denetleyecek noter huzurun'da çekilşleri

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yeğeni olduğu idda edilenUbed Uçar’ın bir kişiyi usulsüz bir şekilde İŞKUR üzerinden işe aldırmaya çalıştığı mesajlaşmaların ortaya çıkmasının ardından gözler yarın Ceylanpınar’da yapılacak olan kura programına çevrildi.

Başkan’ın yeğeni olan Uçar’ın İŞKUR’un yapacağı işçi alımıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı skandal konuşmanın ortaya çıkması üzerine, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin olaya el attı. İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen ile Ceylanpınar Kaymakamı Cüneyt Caner’e talimat veren Vali Erin, yarın yapılacak kura için özel ekip görevlendirdi.

ŞAİBE KARIŞIRSA İPTAL EDİLECEK!

bu gün saat 14.00’da Cumhuriyet Konferans Salonu’nda noter huzurunda yapılacak kura töreni, Vali Erin’in talimatıyla görevlendirilen ekip tarafından takip edilecek. TYP kapsamında 118 işçinin alımının gerçekleşeceği kura törenini izleyecek olan ekip, herhangi bir şaibe tespit etmesi durumunda kura törenini iptal edecek. Kura töreni iptal olması halinde tören ileri bir tarihte tekrardan düzenlenecek

BAŞAN SOYLU BAZI MEDYA  AJNSLARINA VERDİĞİ DEMEÇTE MONTAJ DEDİ.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ise yeğeninin yaptığı sosyal medya konuşmalarının görselinin montaj olduğunu ileri sürdü.